Kolorowy czas w domu!

W domu wcale nie musi być nudno! Przedstawiamy Wam kilka propozycji, jak ciekawie i wesoło spędzić czas ze swoją rodziną w domu!

 

Balony z zadaniami – na czym to polega?

Przywiązujemy karteczki z zadaniami, które można wykonać w domu – każdy balonik to osobne zadanie (to od Was zależy jak twórcze zadania będą do wykonania). Wszystkie balony
z karteczkami umieszczamy w jednym miejscu, a następnie każdy z domowników po kolei losuje jeden balonik z zadaniem i wykonuje je w jak najszybszym czasie!

Nasza podpowiedź: najlepiej sprawdzą się kolorowe balony gumowe z helem.

Świętowanie urodzin oraz imienin w domu!

Świętowanie urodzin lub imienin
w domu wcale nie musi być nudne! Zorganizuj odpowiednie dekoracje, przywiązując balony z helem do krzesełek domowników i do prezentu dla Jubilata czy Solenizanta!

Świętujcie w gronie rodzinnym, a przede wszystkim stwórzcie podniosłą
i uroczystą atmosferę balonową dla swojego dziecka – bezcenna radość gwarantowana!

Nasza podpowiedź: do dekoracji sprawdzą się kolorowe balony z helem, a jako prezent balon foliowy z ulubionym bohaterem z bajki w towarzystwie kolorowych balonów gumowych!

 

Balonowa niespodzianka nie tylko dla dzieci!

Obchodzisz rocznicę ślubu, zaręczyn lub pierwszej randki? Zorganizuj niespodziankę dla swojej drugiej połówki
w Waszym domu – przywiąż balony z helem do prezentu dla swojej Ukochanej lub Ukochanego – miłe zaskoczenie gwarantowane! Kolejny pomysł – w duży karton włóż balony z helem, a następnie dobrze go zamknij. Po otwarciu kartonika z prezentem, balony w majestatyczny sposób uniosą się w powietrze, a następnie będą wspaniale
i uroczyście dekorować Twoje wnętrze!

Nasza podpowiedź: do dekoracji i prezentu wykorzystaj balony foliowe serca, natomiast do dużego kartonu najlepiej sprawdzą się balony gumowe w ulubionych kolorach swojej Ukochanej / Ukochanego.

 

Wesoła dekoracja balonowa w Twoim domu

nawet bez okazji sprawi, że Twoje dzieci będą miały uśmiechy od ucha do ucha! Przy kolorowych balonach, gra w gry planszowe nie będzie zwykła i nudna, wręcz przeciwnie – będzie kolorowa
i wesoła!

Nasza podpowiedź: wykorzystaj do tego kolorowe balony gumowe z helem – przywiąż je tak, aby tworzyły okrąg w miejscu, w którym siedzicie z domownikami – tym samym stworzycie kolorowy, balonowy zakątek.

 

A… jeżeli tylko zrobi się cieplej i posiadasz ogród

zorganizuj wesołą zabawę w swoim ogrodzie – z balonów przywiązanych do kamyków lub patyków wbitych w ziemię, przygotuj tor przeszkód – niech każdy
z domowników obiegnie balony z każdej strony w jak najszybszym czasie!

Nasza podpowiedź: koniecznie zaopatrz się w stoper! Balony z helem dobrze przywiąż, aby nie odleciały – najlepiej sprawdzą się balony foliowe gwiazdki.

 


Jeśli chcesz zamówić balony z helem – zadzwoń, napisz lub skorzystaj z naszej aktualnej oferty na Allegro – Kup Teraz!

Skontaktuj się z nami i wybierz balony od Króla!

 

MASZ PYTANIA? – ZADZWOŃ DO NAS
48 663 636 140, 663 636 615,
NAPISZ: sale@kingofballoons.com LUB SKONTAKTUJ SIĘ ZA POMOCĄ MESSENGER’A na naszym FACEBOOK’u!

 

Uprzejmie informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o nasze wspólne zdrowie, zamówienia NA BIEŻĄCO będziemy realizować wyłącznie drogą wysyłkową do odwołania. Tym samym bardzo prosimy o kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną.

Poznań – ul.św. Wincentego 7, godziny otwarcia: 7:30-16:00 biurowiec SYSTHERM, wejście A2

Nie wiesz jak napompować balony helem?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy filmik instruktażowy!